بازدید وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از نمایشگاه دستاوردهای نهاد وقف

بازدید وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از نمایشگاه دستاوردهای نهاد وقف

 

همزمان با همایش «یاوران وقف» در روز دوشنبه مورخ ۱3 آبان‌ماه 1398، دکتر صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر خاموشی، رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه از نمایشگاه دستاوردهای نهاد وقف که بخشی از فعالیت‌های بنیاد فرهنگی البرز نیز در قالب چندین تابلو در آن به نمایش درآمده است، بازدید نمودند.

 

در این بازدید، مدیرعامل بنیاد فرهنگی البرز توضیحاتی را پیرامون قدمت جایزه بنیاد البرز که بنیان آن براساس سنت حسنه وقف است و محل تامین مبالغ این جوایز جهت استحضار وزیر ارشاد و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه مطرح نمود.

 

مهندس ارشدی در ادامه ضمن برشمردن نیات واقف خیراندیش بنیاد؛ مرحوم حسینعلی البرز، به شیوه اجرای نیت واقف در بنیاد از طریق برگزاری همایش‌های ملی دانش آموزی و نخبگانی و تقدیر و تجلیل از نوباوگان، دانش‌آموزان، دانشجویان، مخترعان و دانشمندان برتر کشور اشاره کرد و از دکتر صالحی جهت حضور در همایش ملی نخبگانی جایزه بنیاد البرز دعوت نمود.

 

دکتر خاموشی نیز با بیان توضیح مختصری در این خصوص، از افزایش مبلغ جوایز بنیاد البرز در سال جاری خبر داد.

 

دکتر صالحی هم ضمن اعلام آشنایی قبلی خود نسبت به اقدامات بنیاد فرهنگی البرز، نسبت به مقام و نیت شامخ مرحوم البرز ادای احترام نمود.

 

شایان ذکر است این نمایشگاه تا تاریخ 1398/08/16 میزبان علاقه‌مندان به حوزه وقف در محل موزه اسلامی (واقع در موزه ملی ایران) در خیابان سی تیر است.

۱۳۹۸/۸/۱۴ بازگشت