تقدیر بنیاد فرهنگی البرز از 5 دانشمند و 4 مخترع

تقدیر بنیاد فرهنگی البرز از 5 دانشمند و 4 مخترع

 

در دیدار مدیرعامل بنیاد فرهنگی البرز با مدیرکل دفتر توسعه اثربخشی و اثرگذاری سرآمدان و نخبگان بنياد ملي نخبگان، موضوع تقدیر بنیاد فرهنگی البرز از 5 دانشمند و 4 مخترع در همایش ملی سال جاری مطرح شد.

 

در این دیدار که در بنياد ملي نخبگان برگزار شد، آقای دکتر انبیاء مدیرکل دفتر توسعه اثربخشی و اثرگذاری سرآمدان و نخبگان، با تبریک انتصاب مدیرعامل جدید بنیاد، از نیات مترقی بنیانگذار بنیاد فرهنگی البرز و تلاش و همت اعضاء و دست اندرکاران بنیاد در مسیر تحقق نیات واقف تقدیر کردند.

 

 ایشان در خصوص همكاريهاي بنياد ملی نخبگان و بنياد فرهنگي البرز در خصوص برگزاري همايش هاي بنياد البرز در مقاطع استاني و ملي توضيحاتي را ارايه نمودند.

 

در ادامه این دیدار آقای مهندس ارشدی؛ مدیرعامل بنیاد فرهنگی البرز ضمن تشکر از حسن ظن بنیاد نخبگان، نکاتی را درخصوص فرایند اجرایی همایش ملی اعطای جایزه بنیاد البرز که در اسفند ماه سال 97 برگزار می شود، بیان کردند.

 

معرفي دانشمندان و مخترعينی که ترجیحا در سالهای ابتدایی درخشش خود در حوزه علم هستند و همچنین تداوم تعامل بنياد نخبگان در همايش هاي آتی بنیاد البرز، از دیگر مواردی بود که آقای مهندس ارشدی در این جلسه به آن اشاره نمودند.

 

شایان ذکر است بنیاد فرهنگی البرز در نظر دارد طی مراسمی از ۵9 نخبه برتر کشور با اهدای جوایزی نفیس تجلیل نماید که از این تعداد، 5 دانشمند و 4 مخترع از بنیاد ملی نخبگان معرفی خواهند شد.

۱۳۹۷/۱۱/۱۷ بازگشت