تقدیر بنیاد فرهنگی البرز از ۱۰ نخبه دانشگاه‌های علوم پزشکی

تقدیر بنیاد فرهنگی البرز از ۱۰ نخبه دانشگاه‌های علوم پزشکی

 

در دیدار مدیرعامل بنیاد فرهنگی البرز با مدیرکل فرهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، موضوع تقدیر بنیاد فرهنگی البرز از ۱۰ نخبه دانشگاه‌های علوم پزشکی مطرح شد.

 

در این دیدار که در دفتر بنیاد فرهنگی البرز برگزار شد، آقای دکتر للـه‌گانی مدیرکل فرهنگی وزارت بهداشت، ضمن ارج نهادن بر نیات بسیار ارزشمند بنیان گذار بنیاد فرهنگی البرز؛ مرحوم حسینعلی البرز، از تلاش و همت اعضاء و دست اندرکاران فعلی بنیاد برای ترویج علم، دانش و توسعه کشور تقدیر کرد.

 

 ایشان ضمن برشمردن خدمات ارزشمند بنیاد فرهنگی البرز طی چند سال گذشته و با تاکید بر فرهنگ وقف خاطر نشان کرد: باید تلاش کنیم تا چنین اعمالی در جامعه نهادینه شود و به هر میزان که می‌توانیم فرهنگ وقف به ویژه بخشی از آن را که به تولید دانش، حمایت از نخبگان و دانشجویان کشور مربوط است توسعه دهیم زیرا در این صورت است که به همان میزان زمینه رشد و شکوفایی جامعه را فراهم کرده‌ایم.

 

در ادامه این دیدار آقای مهندس ارشدی؛ مدیرعامل بنیاد فرهنگی البرز ضمن قدردانی از حضور مدیرکل فرهنگی وزارت بهداشت در دفتر بنیاد، آن را عملی ارزشمند دانست که بی شک باعث انگیزه بیشتر مجموعه برای تداوم هر چه بیشتر فعالیت ها و تحقق اهداف عالیه بنیان گذار خواهد شد.

 

 ایشان با استقبال از همکاری بنیاد فرهنگی البرز و وزارت بهداشت، تاکید کرد: باید زمینه‌های مشترک فعالیت را یافت و هر دو مجموعه از ظرفیت هم برای تحقق اهداف واقف استفاده کنند.

 

شایان ذکر است بنیاد فرهنگی البرز در نظر دارد طی مراسمی از 59  نخبه کشور با اهدای جوایزی نفیس تقدیر نماید که از این تعداد ۱۰ نخبه از دانشگاه‌های علوم پزشکی وزارت بهداشت خواهند بود.

 

۱۳۹۷/۱۱/۱۵ بازگشت